Previous Entry Share Next Entry
Очередное вранье.
vaycartana
Очередной росияйский клоун пишет сказки про рф, естественно это у себя в журнале это животное меня забанило. Видать вопросы неудобные задавал.
http://twower.livejournal.com/2019774.html
Клоун приводит ссылку на эту статью
http://www.pravda.com.ua/cdn/cd1/2015year/ilov/index3.html
И выдержку из нее
28-го серпня ввечері, близько 23-ї години на мене вийшов перший заступник начальника Генштабу ЗС РФ генерал Богдановський, і сказав, що умови змінюються, вихід можливий тільки за умови, що техніка і озброєння залишаються.
Це було для нас неприйнятним, і було сплановано йти на прорив, який мав розпочатися о 3-й годині ночі 29-го серпня. Він не розпочався. Тому що на більш низькому рівні було прийнято рішення виходити під гарантії російської сторони. І вже зранку йшли перемовини з російськими парламентерами, які затягували час. Мабуть, для того, щоб дати можливість своїм підрозділам зайняти відповідні опорні пункти, щоб створити вогневий мішок для зустрічі наших підрозділів.

И подчеркивает мол бойцы ВСУ должны были оставить технику, но похожу он сам немного туповат и до конца текст то ли не прочитал, то ли не понял. Цитирую - Тому що на більш низькому рівні було прийнято рішення виходити під гарантії російської сторони. Т.е. на более низком уровне гарантии давали, а потом как всегда русские показали, что договор с ними не стоит и бумаги, на которой он написан. И разумеется как у роисян заведено он не заметил, ни русских десантников о которых говорилось в этой статьи ни других упоминаний о войсках росияйцев. Называется я у мамы дурачек.

  • 1
(Screened comment)
Аргументы конечно у тебя ахуительные. В баню клоун.
(Frozen) (Parent) (Thread)

  • 1
?

Log in

No account? Create an account